info@iqreal.sk    0949 600 099   if social facebook box white 608241

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ

Predajte svoju nehnutelnosť rýchlo a diskrétne

Kompletný servis
Prenechajte Vaše starosti na Nás. Zabezpečíme všetko od komplexného právneho servisu cez kataster až po sťahovanie. 

Dlhy, dražby, exekúcie
Dostali ste sa do zložitej situácie? Hrozí Vám alebo už bolo voči Vám zahájené exekučné konanie? Potrebujete vo veľmi krátkom čase splatiť dlhy či pôžičky? My sa Vašich dlhov nebojíme a sme pripravený aj na zložitejší právny postup.

Peniaze už do 24 hodín
Potrebujete peniaze ihneď? Nemáte čas ponúkať vašu nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie? U nás viete dosať peniaze v podstate ihneď.

Možnosť spätnej kúpy nehnuteľnosti
Po výkupe sme zároveň vlastníkovi (alebo jeho príbuzným) ochotní spätne predať uvedenú nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru a podobne.

Zabezpečíme Vám nové bývanie
V prípade záujmu Vám sprostredkujeme nové bývanie, opäť všetko vybavíme za Vás a to bez sprostredkovateľskej provízie

Možnosť zostať bývať v nehnuteľnosti
Po výkupe sme ochotní, za vopred dohodnutých podmienok umožniť vlastníkovi aby naďalej využíval nehnuteľnosť na bývanie ako doteraz

Diskrétnosť a profesionalita
Našim klientom zaručujeme 100% diskrétnosť. Celý obchod riešia vyškolení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami s realitami a to pod dohľadom advokátskej kancelárie

 

POSTUP

1) Do 24 hodín od prvého kontaktu si prídeme obzrieť Vašu nehnuteľnosť.
2) Na osobnom stretnutí zanalyzujeme Vaše potreby a ciele.
3) Pokračujeme v analýze, a to všetkých potrebných dokumentov ako napríklad dokumenty o Vašich prípadných záväzkoch.
4) Posúdime momentálnu situáciu a navrhneme optimálne riešenie. To sa môže líšiť, podľa toho či máte záujem o výkup nehnuteľnosti, alebo Vám hrozí dražba.
5) Po analýze všetkých potrebných údajov o nehnuteľnosti predložíme klientovi cenovú ponuku za nehnuteľnosť. Ocenenie nehnuteľnosti vždy vychádza z trhovej ceny nehnuteľnosti.
6) Dohodneme na spoločnom postupe pri výkupe nehnuteľnosti, oddlžení nehnuteľnosti, vyplatení zálohy, vyplatení veriteľov a pod.